Zimny styczeń w Polsce i gorący w Panamie połączył „Veintidos”, czyli 22 naszych diecezjan, którzy uczestniczyli w Światowych Dniach Młodzieży, i kilkuset młodych, którzy przybyli na zaproszenie salwatoriańskiego duszpasterstwa młodzieży „Bagno” do parafii w Cygańskim Lesie na spotkanie B-B PANAma.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








