Nowy numer 20/2024 Archiwum

FRE: o dziecku, które widzą tylko niektórzy

Na pierwszą w nowym roku kalendarzowym projekcję filmu z wartościami, zaprasza do Bielska-Białej Filmowy Ruch Ewangelizacyjny.

Benon Wylegała z Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego naszej diecezji, zaprasza na kolejny wieczór z dobrym filmem w pallotyńskiej parafii św. Andrzeja Boboli.

W sobotę 26 stycznia po Mszy św. o 18.00 FRE pokaże film "Chleb z nieba" - o znalezionym przez bezdomnych dziecku, które widzą… tylko niektórzy.

Zapraszając do obejrzenia filmu, jego dystrybutor pisze:

"Lilli i Annibale mieszkają w Mediolanie, choć "mieszkają" to niekoniecznie właściwe określenie. Są bezdomni. W Wigilię znajdują w śmietniku niemowlę - małego i bardzo radosnego chłopca. Para zabiera go do najbliższego szpitala, ale tam czeka ich nie lada niespodzianka. Ani lekarze, ani pielęgniarki... nie widzą dziecka!

Okazuje się, że ten wyjątkowy chłopiec jest widoczny tylko dla niektórych. Dlaczego tak się dzieje? Co powoduje tę różnicę między ludźmi? Jak rozwikłać tę niezwykłą zagadkę i zrozumieć, co sprawia, że jedni mogą go zobaczyć, a inni nie? Jedno jest pewne - malec jest posłańcem prawdy, która musi się rozprzestrzeniać.

Nowina o pojawieniu się dziecka porusza serca rzeszy osób, w tym takich, które są odpowiedzialne za wiele niesprawiedliwości naszych czasów. Zapewne nie będzie nikogo, kto po seansie nie zada sobie pytania: czy mnie byłoby dane zobaczyć to dziecko?"

Zapraszamy!

CHLEB Z NIEBA | Trailer PL
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy