Na co dzień ks. Adrian Łychacz jest wikarym w greckokatolickiej parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie. W niedzielę 18 listopada jako pierwszy sprawował liturgię Mszy św. w obrządu wschodnim (bizantyjsko-ukraińskim) w kaplicy kościoła Chrystusa Króla na Leszczynach na mocy porozumienia naszej diecezji z archidiecezją warszawsko-przemyską. W kolejną niedzielę, 25 listopada, Mszę św. odprawił ks. Piotr Pawliszcze, jego przełożony.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








