Sobota z kobietami biblijnymi

Rozpoczyna się kolejny sezon dni skupienia dla kobiet, przygotowywany przez mamy i żony - oazowiczki - w parafii św. Pawła na bielskim osiedlu Polskich Skrzydeł.

Organizatorki diecezjalnych dni skupienia dla kobiet w kościele św. Pawła na bielskim osiedlu Polskich Skrzydeł, które zainicjowały projekt "Ta Jedyna", zapraszają na kolejny sezon spotkań. Przygotowują je dla pań, które chcą się rozwijać osobowościowo i duchowo w świetle Biblii, a także spędzić czas w dobrym towarzystwie innych kobiet.

Pierwsza spotkanie kobiecej soboty w nowym sezonie, zatytułowane "Moja tożsamość", odbędzie się 17 listopada od 8.45 do 16.00 (pierwsza część do 13.00). Można się zapisać na całość lub pierwszą część. Opłata - 30 zł za pierwszą część lub 50 zł za całość.

- W najbliższych miesiącach przygotujemy cztery dni skupienia (kolejne odbędą się: 19 stycznia, 23 marca i 15 czerwca), których tematy będą inspirowane kobietami biblijnymi. Będzie coś dla ducha (Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu), coś dla umysłu (konferencja biblijna, warsztaty rozwoju osobistego) i coś dla ciała (stylistka, kosmetyczka, poczęstunek). Bo u kobiet wszystkie te sfery się przenikają - mówi Jadwiga Wiatrowska z grona organizatorek.

Mamy małych dzieci mogą przyjść razem z nimi.

Zapisy i informacje można uzyskać pod adresem: e-mail: zgloszenia.jedyna@gmail.com lub telefonicznie: 518 625 378.

Sobota z kobietami biblijnymi  

« 1 »