Nowy numer 23/2020 Archiwum

Są pierwsze wyniki i pierwsi samorządowcy

Trwa jeszcze liczenie głosów, ale wybory samorządowe na Podbeskidziu przyniosły już pierwsze rozstrzygnięcia...

Wiadomo, że swoje funkcje sprawować będą nadal także wójtowie, m.in.: Jerzy Pilch w Brennej, Tomasz Branny w Dębowcu, Janusz Pierzyna w Jasienicy, Radosław Ostałkiewicz w Jaworzu, Janusz Żydek w Chybiu, Grzegorz Sikorski w Hażlachu.

Do grona nowych wójtów weszli m.in. Krzysztof Okrzesik w Gilowicach i Zbigniew Paciorek w Rajczy.

W drugiej turze spotkają się kandydaci na burmistrza, m.in.: w Cieszynie - Ryszard Macura i Gabriela Staszkiewicz, w Ustroniu - Przemysław Korcz i Artur Kluz, a w Andrychowie ­- Tomasz Żak i Krzysztof Kubień. Druga tura odbędzie się też w Istebnej, gdzie o stanowisko wójta rywalizować będą Henryk Gazurek i Łucja Michałek.

« 1 2 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama