GN 37/2018 Archiwum

Na urodzinach Mamy

– Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że dziś zostaliśmy zaproszeni na urodziny – mówił młodym w Żywcu bp Roman Pindel, stwierdzając, że tym samym mogą stać się członkami „megawielkiej rodziny Bożej”.

Ponad 2 tys. młodych po raz piąty wypełniło 8 września żywiecki amfiteatr pod Grojcem na inauguracji roku formacyjnego wspólnot dzieci i młodzieży. Mszy św. przewodniczył bp R. Pindel. Przy ołtarzu stanęło prawie 130 kapłanów.

Modlili się o błogosławieństwo Boże na nowy rok, w intencji rozpoczynającego się wkrótce w Rzymie synodu biskupów na temat młodzieży, za ojczyznę w 100. rocznicę odzyskania niepodległości oraz za młodych, którzy w 2019 roku spotkają się w Panamie na Światowych Dniach Młodzieży.

Dostępne jest 33% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma