GN 37/2018 Archiwum

Bogatsi o piękno

Dobiega końca tegoroczna edycja cyklu koncertów organowych, na które do kościoła św. Floriana w Żywcu-Załociu parafia zaprosiła już po raz szósty.

Od maja gościło tu grono znakomitych muzyków, a nad programem koncertów czuwał Tomasz Barcik, kierownik artystyczny, który był również jednym z wykonawców.

– Każdy koncert to krótki czas, w którym dane jest nam przeżyć wiele. Cieszę się, że coraz liczniejsze grono osób korzysta z zaproszenia do naszej świątyni – mówił po jednym z wieczorów proboszcz ks. prał. Stanisław Kozieł, dziękując muzykom.

Dostępne jest 29% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma