Nowy numer 42/2019 Archiwum

Matka czeka na nas!

Dobiega końca przyjmowanie zgłoszeń uczestnictwa w tegorocznej, 27. Pieszej Pielgrzymce Diecezji Bielsko--Żywieckiej z Hałcnowa na Jasną Górę.

Jak przypomina główny przewodnik pątników naszej diecezji ks. Damian Koryciński, zapisy w wyznaczonych punktach diecezji już się zakończyły, a jeszcze przez tydzień, do 22 lipca, można zapisywać się do wybranych grup pielgrzymkowych, korzystając ze strony internetowej pielgrzymki: www.pielgrzymka.bielsko.pl.

- Po tym terminie, aż do chwili rozpoczęcia pielgrzymki 6 sierpnia, można się jeszcze zapisać, ale już nie będzie można wybrać grupy. Taki pielgrzym będzie musiał dołączyć do wskazanej mu grupy, w której będą jeszcze wolne miejsca - mówi ks. Koryciński.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL