Nowy numer 30/2021 Archiwum

Duchowa rEwolucja w Żywcu

Już jutro, w środę 30 maja, w żywieckim amfiteatrze pod Grojcem ostatnie z cyklu tegorocznych spotkań ewangelizacyjnych dla młodzieży (i nie tylko)

Była gwiazda punkrocka - a dziś oddany ambasador Jezusa. Grupa muzyczna młodych, którzy potrafią porwać do nieba. I ksiądz - dla którego Słowo Boże naprawdę żyje. Z nimi, środa w żywieckim amfiteatrze będzie wyjątkowa!

Młodzież z żywieckich szkół ponadgimnazjalnych, ale i każdy kto przybędzie w środę 30 maja od 9.00 do 13.00 do amfiteatru pod Grojcem, będzie miał okazję spotkania z najlepszą wiadomością dla siebie: Bóg żyje, chce przemieniać i przemienia ludzkie życie!

To będzie ostatnie spotkanie z cyklu Duchowej rEwolucji, którą w Wielkim Poście przeżywali także młodzi w Czechowicach-Dziedzicach, Kętach, Oświęcimiu, Cieszynie i Bielsku-Białej. W Żywcu przygotowują je duszpasterze i młodzi wraz z koordynatorem, ks. Jerzym Łukowiczem.

Jedynym z gości będzie Andrzej Sowa, autor książki "Ocalony - ćpunk w Kościele" - kiedyś gwiazda punkrocka, która dotknęła dna uzależnień od alkoholu, narkotyków. Dziewięciokrotnie przeżył zapaść. Wplątał się w okultyzm. Dziś jest mężem, ojcem; opowiada wszystkim, którzy chcą słuchać o swoim ocaleniu przez żyjącego Jezusa.

Kolejnym gościem będzie ks. Wojciech Węgrzyniak - wybitny rekolekcjonista, kaznodzieja, egzegeta biblijny, który przygotuje uczestników modlitwy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

Śpiew i modlitwę uwielbienia poprowadzi znakomity młodzieżowy zespół ewangelizacyjny "Overcome", który ma tylko jeden cel: poprzez śpiew i modlitwę na scenie oddawać chwałę Bogu. To także ci młodzi towarzyszyli Duchowej rEwolucji w Kętach. Serdecznie zapraszamy - i młodych z Żywiecczyzny, i wszystkich, którzy mogą w środowe przedpołudnie 30 maja przybyć do Żywca!

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama