Nowy numer 21/2018 Archiwum

M.U. na Złotych Łanach

Najpierw były filmiki internetowe udostępniane przez ks. Marcina Hałasa. Przedstawiały człowieka idącego wśród łanów zbóż i spotykającego… muczące krowy.

Litery: M.U. wieńczyły każdy z trzech odcinków. Wszystko stało się jasne w ostatnim. M.U. – znaczy „Młodzi uwielbiają”. To hasło cyklu spotkań, na które do złotołańskiego kościoła zapraszają bielsko-żywieckie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Pierwsze odbyło się 5 maja. Kolejne zaplanowano na 29 września. Natomiast w każdą środę o 19.30 w kościele św. Józefa będą miały miejsce modlitwy uwielbienia, na które ks. M. Hałas szczególnie zaprasza młodych. – Ten kościół św. Józefa, który jest jego domem, dzisiaj staje się waszym domem – witał wszystkich ks. Stanisław Wójcik, proboszcz parafii.

Dostępne jest 39% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma