Nowy numer 21/2018 Archiwum

Jaka starość?!

Teatr, rękodzieło, klub literacki, popołudnia z historią, zajęcia kulinarne i wiele innych – mieszkańcy Obszarów w wieku 60+ nie nudzą się.

Powiedzieli sobie: „Starość? Nie mamy na to czasu” i rozpoczęli spotkania w klubie seniora „Na Obszarach”, prowadzonym przez Caritas przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Bielsku-Białej. Od poniedziałku do piątku, od 10.00, seniorzy mogą wybrać zajęcia z wielu dziedzin. Prawie dziesięć osób zdecydowało się na spotkania w klubie literackim. Pasjonuje je czytanie prasy i książek – zwłaszcza biograficznych.

Dostępne jest 43% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma