GN 38/2018 Archiwum

Siedem dni z Biblią

Głośne czytanie Listu do Rzymian oraz wykłady biblistów - bp. Romana Pindla, ks. Waldemara Chrostowskiego i ks. Krzysztofa Wonsa - program Tygodnia Biblijnego jest bogaty.

Kościół parafialny w Milówce

Bardzo bogaty program obchodów Tygodnia Biblijnego przygotowano w parafii Wniebowzięcia NMP w Milówce. W niedzielę 15 kwietnia podczas kazań wierni zapoznają się z praktyką czytania Pisma Świętego w ramach lectio divina. O 12.30 rozpocznie się tutaj głośne czytanie słowa Bożego w ramach Maratonu Biblijnego, który zakończy się o 22.00.

Codziennie o 18.00 zaplanowano Mszę św. z homilią. Oprócz tego w kościele i sali parafialnej odbędą się kolejne spotkania o tematyce biblijnej:

Milówka czeka na Maraton Biblijny i wykłady księży Chrostowskiego i Wonsa   Milówka czeka na Maraton Biblijny i wykłady księży Chrostowskiego i Wonsa Ks. Jacek M. Pędziwiatr /Foto Gość Poniedziałek 16 kwietnia

17.15 - „Duch Święty w życiu Jezusa oraz w życiu każdego z nas” (Dzieci ze Szkoły Podstawowej)

18.45-19.45 - „Pasjonaci Pisma Świętego: Jak czytać Pismo Święte?” (ks. prof. Waldemar Chrostowski, konferencja audiowizualna, nowa salka parafialna)

Wtorek 17 kwietnia

17.30 - „Charyzmaty Ducha Świętego” (Rycerstwo św. Michała Archanioła)
18.45-19.45 - warsztaty biblijno-psychologiczne: „Jaki jest mój Bóg?” (cz. I. - Agnieszka Bieniek, ks. Miłosz Grygierczyk, nowa salka parafialna)

Środa 18 kwietnia

17.15 - „Duch Święty w nauczaniu św. Pawła” (Róże Różańcowe)
18.45 - katecheza: „Duch Święty w Nowym Testamencie” (ks. proboszcz Stanisław Lubaszka)

Czwartek 19 kwietnia

17.00-17.50 - „Pasjonaci Pisma Świętego: Życie w rytmie Słowa” (ks. Krzysztof Wons SDS, konferencja audiowizualna, nowa salka parafialna)
18.40 - modlitwa uwielbienia (Wspólnota Przymierza Rodzin „Mamre”)

Piątek 20 kwietnia

17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu
17.20 - „Dary Ducha Świętego” (Domowy Kościół i Schola parafialna)
18.45-19.45 - warsztaty biblijno-psychologiczne: „Jaki jest mój Bóg?” (cz. II. - Agnieszka Bieniek, ks. proboszcz Stanisław Lubaszka)

Sobota 21 kwietnia

17.00 - „Duch Święty w życiu Pana Jezusa” (Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa)
18.45-19.30 - „Kim jest Duch Święty?” (dr inż. Krzysztof Kosibór, koordynator kursów Alfa w Rychwałdzie, nowa salka parafialna)

« 1 2 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma