GN 42/2019 Archiwum

Życzenia znad miasta

Bp Roman Pindel nagrał wideoklip z życzeniami wielkanocnym w klasztorze sióstr Redemptorystek, który wznosi się nad Bielskiem-Białą.

W kaplicy na wzgórzu "Trzy Lipki" cały rok trwa radość ze Zmartwychwstania Boskiego Odkupiciela. Modlące się tutaj siostry dołączają się do życzeń biskupa bielsko-żywieckiego krótkim, energicznym słowem i chóralnym śpiewem na cześć Zwycięzcy Śmierci.

Życzenia bp. Romana Pindla na Wielkanoc 2018
Diecezja Bielsko-Żywiecka

Bp Roman Pindel życzy, żeby wierni nabrali zdolności, umiejętności i chęci, aby dzielić się wiarą w to, że Chrystus umarł, zmartwychwstał i żyje.

Klip można znaleźć na kanale Youtube Diecezji Bielsko-Żywieckiej zarówno w wersji polskiej jak i z napisami w języku angielskim (cklick HERE). 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama