GN 42/2019 Archiwum

Poznaj Skałę i Ziarenko!

Mamy i ojcowie, którzy szukają dla pociech miejsca edukacji opartej na chrześcijańskim systemie wartości, mogą znaleźć odpowiedzi na swoje pytania 3 marca.

Rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej "Skała" i Przedszkola "Ziarenko", prowadzonych przez Bielskie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny "Światło", zapraszają na dzień otwarty swoich placówek 3 marca o godz. 10 w budynku "Skały", przy ul. Młodzieżowej 7 w Bielsku-Białej. Dzień będzie dotyczył rekrutacji do szkoły oraz zerówki w "Ziarenku".

- Opowiemy i pokażemy, jak działają nasze przedszkole i szkoła, a także w jaki sposób nasz program wychowawczy pomaga osiągać dzieciom dobre wyniki dydaktyczne i kształtować pełną osobowość - podkreślają nauczyciele.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama