Nowy numer 18/2021 Archiwum

Kobieca sobota z Karoliną

Bł. Karolina Kózkówna będzie bohaterką trzeciego dnia skupienia dla wszystkich pań. Wydarzenie przygotowują autorki przedsięwzięcia "Ta Jedyna".

We wrześniu ub. r. Jadwiga Wiatrowska, Natalia Baltaza i Sylwia Smolorz, inicjatorki projektu rozwoju duchowego dla pań "Ta Jedyna" z parafii św. Pawła na bielskim Osiedlu Polskich Skrzydeł, zaprosiły kobiety z całej diecezji na dzień skupienia ze św. Teresą Wielką, w grudniu - ze św. Joanną Berettą-Mollą.

- W sobotę 3 marca inspiracją w odkrywaniu godności kobiety i dbaniu o nią będzie dla nas bł. Karolina Kózkówna - zapowiadają organizatorki. - Będzie czas na rozwijanie siebie podczas konferencji i twórczej pracy w grupach, czas na wzmocnienie ducha przez adorację Najświętszego Sakramentu, spowiedź i Eucharystię, jak i rozmowy w czasie poczęstunku.

Spotkanie potrwa od 8.45 do 13.30. Uczestniczki wpłacają 10 zł na koszty organizacyjne. A w czasie Eucharystii będzie można złożyć ofiarę na potrzeby parafii, a także zakupić książki o tematyce związanej rozwoju duchowego i osobowego.

Zgłoszenia i informacje: e-mail: zgloszenia.jedyna@gmail.com; tel. 662 513 838.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama