Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dzień Dobry dla Marcina

Jest szansa podania leku chłopcu cierpiącemu na zanik mięśni. Trzeba tylko pieniędzy.

W ich zbiórce pomoże koncert kolędowy, zorganizowany wspólnie przez Szkołę Podstawową nr 6 Integracyjną w Bielsku-Białej, której uczniem jest Marcin, oraz Caritas Bielsko-Żywiecką. W czwartek 25 stycznia o 19.00 w kościele św. Maksymiliana w Bielsku-Białej-Aleksandrowicach zagra zespół „Dzień Dobry”, z którym wystąpią także uczniowie bielskiej podstawówki - koledzy Marcina.
O jego chorobie, o imponującej wierze jego rodziców i o szansie na leczenie pisaliśmy już na łamach "Gościa Bielsko-Żywieckiego" w listopadzie ubiegłego roku (Może będę piłkarzem). Szansa na podanie chłopcu odpowiedniego leku jest wciąż aktualna. Potrzebne są jednak pieniądze na opłacenie samej kuracji, której koszty są dość wysokie.
Podczas koncertu młodzi wolontariusze będą kwestować do oznaczonych logo Caritas puszek na wsparcie czekającej Marcina kuracji. Każdy z ofiarodawców otrzyma pamiątkową naklejkę z logo szkoły. Na koncert organizatorzy zaprosili rodziców oraz dziadków uczniów - to będzie okazja do świętowania niedawnych Dni Babci i Dziadka - oraz wszystkich ludzi wrażliwego serca, którzy chcą się przyłączyć do tej wyjątkowej akcji i przy okazji także posłuchać wyjątkowych, polskich kolęd w niezwykłych, rytmicznych aranżacjach zespołu „Dzień Dobry”, a także wspólnie pośpiewać.

« 1 »

Zobacz także

  • kskiba19
    25.01.2018 21:27
    Na diabła ten koncert w kościele? Dziecku trzeba pomóc. Myślicie, że bez brzdąkania przed ołtarzem mniej się zbierze?
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL