GN 42/2019 Archiwum

Powitanie Nowego Roku 2018 na Groniu

Zgodnie z wieloletnią tradycją w kaplicy na Groniu Jana Pawła II w Beskidzie Małym 1 stycznia o 12.00 sprawowana będzie Msza Święta dla turystów i pielgrzymów.

Grupa modlitewna z Gronia Jana Pawła II - z budowniczym kaplicy Stefanem Jakubowskim na czele - serdecznie zaprasza do wspólnej noworocznej modlitwy w górskiej kaplicy.

W poniedziałek 1 stycznia 2018 roku o 12.00 w kaplicy na Groniu Mszę świętą sprawować będzie ks. Piotr Wenzel, proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Wirku.

- Wprawdzie nowy sezon turystyczny zaczniemy dopiero na wiosnę, ale te noworoczne spotkania, połączone z opłatkowymi życzeniami, stały się już tradycją i serdecznie zapraszamy na Groń również w tym roku, choć białej, zimowej scenerii prawdopodobnie nie doświadczymy. Jednak zawsze w tym miejscu czujemy się bliżej Pana Boga - zachęca Stefan Jakubowski, dołączając życzenia dla wszystkich przyjaciół tego miejsca. Powitanie Nowego Roku 2018 na Groniu  

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama