Nowy numer 41/2019 Archiwum

Lubię święta...

Biskupi diecezji bielsko-żywieckiej wraz z pracownikami Kurii przygotowali wyjątkowe życzenia.

W trwającym około dwie minuty spocie duchowni i świeccy pracownicy Kurii Diecezjalnej mówią najpierw o tym, dlaczego lubią święta:
- Bo tworzą niesamowitą atmosferę, kojarzą się z ciepłem rodzinnego domu - przypominają uczestnicy niezwykłego projektu. - Święta tworzą wyjątkowe relacje. Mogę spotkać ludzi, dla których nie miałem dotąd czasu, a chciałbym ich spotkać - podsumowuje biskup bielsko-żywiecki Roman Pindel.

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Diecezja Bielsko-Żywiecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Życzę, żeby czas, w którym wszyscy cieszą się z Bożego Narodzenia, był dla nas czasem dobrym, owocnym, pięknym, takim, żebyśmy wspominali, że dobrze, że te święta były i dobrze, żeśmy je tak przeżyli - kończy bp Roman Pindel.


W spocie pojawiają się kolejni mówcy, zaś obok ich wizerunków można przeczytać tłumaczenie życzeń na język angielski. W ten sposób Kościół bielsko-żywiecki zaznacza swoją łączność z Kościołami diecezjalnymi na całym świecie w przeżywaniu radości płynącej z tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL