Nowy numer 45/2019 Archiwum

To już czwarty Jarmark Bożonarodzeniowy w Cięcinie!

Pod hasłem "Twoja Gwiazdka dla hospicjum" przy zabytkowej zagrodzie plebańskiej obok kościoła św. Katarzyny w niedzielę 17 grudnia odbędzie się przedświąteczny jarmark.

Parafia w Cięcinie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej Cięcina.eu, zapraszają w niedzielę 17 grudnia na IV Jarmark Bożonarodzeniowy do zagrody plebańskiej przy kościele św. Katarzyny w Cięcinie.

W programie miedzy innymi: przegląd  grup kolędniczych, żywa szopka, występ chóru parafialnego, a o 14.00 w kościele św. Katarzyny koncert zespołu Gospel z Łękawicy.

Na świątecznych straganach można zakupić piękne regionalne rękodzieło, spróbować tradycyjnych potraw i wędlin naszego regionu czy też kupić oryginalny prezent pod choinkę.

"Twoja gwiazdka dla hospicjum" to temat przewodni jarmarku. Cały dochód z jarmarku zostanie przeznaczony na Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku Białej. To już czwarty Jarmark Bożonarodzeniowy w Cięcinie!  

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama