Nowy numer 41/2019 Archiwum

"Katecheza w bazylice" o Kościele i świętych obcowaniu...

We wtorek 12 grudnia ks. dr Grzegorz Strzelczyk będzie ostatnim gościem w tegorocznym cyklu spotkań na temat wiary w bazylice w Hałcnowie.

Ks. dr Strzelczyk omówi fragment "Wyznania wiary": "Wierzę w święty Kościół powszechny, świętych obcowanie". Początek spotkania o 19.00. Wcześniej - o 18.15 - sprawowana będzie Msza św. z  homilią.

Ks. dr Grzegorz Strzelczyk jest chrystologiem, doktorem teologii dogmatycznej, adiunktem w Katedrze Teologii Dogmatycznej i Duchowości Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2012-2017 był sekretarzem II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Obecnie jest moderatorem Archidiecezjalnego Centrum Formacji Pastoralnej i dyrektorem Ośrodka Formacji Diakonów Stałych Archidiecezji Katowickiej.

Jest autorem wielu publikacji  naukowych i publicystycznych. Od kilkunastu lat pracuje jako wolontariusz w ośrodku wychowawczo-opiekuńczym Caritas, jest także współzałożycielem i stałym współpracownikiem kanału boska.tv.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL