Nowy numer 42/2019 Archiwum

O. Adam Szustak przyjedzie do Andrychowa

Dominikanin - dobrze znany wielu i młodszym, i starszym - kaznodzieja, rekolekcjonista, twórca internetowej "Langusty na palmie", wygłosi rekolekcje adwentowe od 20 do 22 grudnia.

Rekolekcje adwentowe z dominikaninem o Adamem Szustakiem, odbędą się od środy 20 grudnia do piątku 22 grudnia w kościele św. Stanisława BM na Osiedlu w Andrychowie.

W planie rekolekcji - każdego dnia Msza święta z kazaniem rano o godzinie 8.30 i wieczorem o godzinie 18.00. Po Mszy świętej wieczornej - nauka dla młodzieży i dorosłych.

Ojciec Adam jest wędrownym kaznodzieją, duszpasterzem akademickim, autorem książek i audiobooków oraz wielu serii konferencji i rekolekcji, które można znaleźć m.in. na facebookowym profilu i kanale YouTube: "Langusta na palmie" oraz stronie internetowej http://www.langustanapalmie.pl/

Spotkania z o. Szustakiem przyciągają rzesze słuchaczy - wierzących, jak i poszukujących.

Na czas tegorocznego Adwentu dominikanin przygotowuje m.in. internetowe słuchowisko ze Słowem Bożym: "Plaster Miodu 2".

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL