Nowy numer 41/2019 Archiwum

Różańcowy film u pallotynów

Film "Teraz i w godzinę śmierci" - o wielkiej mocy modlitwy różańcowej - będzie można zobaczyć w sobotę 25 listopada w ramach spotkań Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego w Bielsku-Białej.

Sobotnie comiesięczne wieczory z wartościowym filmem na dużym ekranie, to już tradycja w pallotyńskiej parafii św. Andrzeja Boboli w Bielsku-Białej (obok Szpitala Wojewódzkiego). Najbliższe odbędzie się 25 listopada po Mszy św. o 18.00 (około godz. 19.00).

Tym razem Benon Wylegała z ekipą Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego pokaże film "Teraz i w godzinę śmierci" - o wielkiej mocy modlitwy różańcowej.

"Wielka epicka opowieść o sile różańca, splecionych z nim losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy pogardzana i wykpiwana przez wielu modlitwa - modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe" - tak do obejrzenia filmu zachęcają autorzy promującej go strony internetowej.

Twórcy obrazu - polscy filmowcy: Mariusz Pilis i Dariusz Walusiak wyruszają w wielomiesięczną podróż z kamerą przez cztery kontynenty, by przekonać się, czy naprawdę modlitwa różańcowa może zmieniać bieg historii. Inspiracją dla filmu stało się zdjęcie młodego amerykańskiego żołnierza - ciężko ranny, cierpi, ale jest spokojny. W zaciśniętej pięści wznosi różaniec. Autorka tego ujęcia zginie w Afganistanie trzy lata później.

W imieniu organizatorów - zapraszamy! Wstęp wolny - będzie można jednak złożyć dobrowolną ofiarę na opłacenie praw autorskich.

Teraz i w godzinę śmierci | Oficjalny zwiastun HD
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL