Nowy numer 14/2020 Archiwum

Cieszyński Zespół Teatralny zaprasza

Ewangelizacja na scenie - to zadanie grupa aktorów-amatorów z powodzeniem realizuje od przeszło 30 lat wraz z s. Jadwigą Wyrozumską, elżbietanką. Już wkrótce kolejne spektakle...

W najbliższym tygodniu na scenie Teatru im. Adama Mickiewicza Teatr Parafii św. Elżbiety, działający pod kierunkiem siostry Jadwigi Wyrozumskiej,  zaprasza na kolejną serię spektakli "Gościa oczekiwanego".

Sztukę przygotowaną na podstawie utworu Zofii Kossak-Szatkowskiej można będzie zobaczyć od czwartku 16 listopada do wtorku 21 listopada - z wyjątkiem soboty 18 listopada. Spektakle odbywają się codziennie o 17.00, a w niedzielę o 16.00.

Można też jeszcze zaopatrywać się w ostatnie wolne bilety na przedstawienia "Jasełek Tradycyjnych", które Zespół wystawiać będzie od 13 do 24 stycznia 2018 r. ( przedstawienia w soboty i niedziele o 16.00, a w pozostałe dni o 17.00).

Zainteresowani mogą się kontaktować pod numerem telefonu: 601 452 716.

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama