Nowy numer 41/2019 Archiwum

Medycy z patronem

W środę 18 października, we wspomnienie św. Łukasza, patrona pracowników służby zdrowia, w Bielsku-Białej przedstawiciele różnych zawodów medycznych oraz kapelni szpitalni będą się modlić o jego orędownictwo.

- Do modlitwy za wstawiennictwem patrona zaproszeni są wszyscy zaangażowani w posługę na rzecz chorych i pracujący dla ratowania ludzkiego zdrowia w szpitalach, przychodniach, hospicjach, stacjach pogotowia - mówi ks. Łukasz Jończy, diecezjalny duszpasterz służby zdrowia.

Ks. Łukasz Jończy zaprasza wszystkich o 18.00 do kaplicy kurii diecezjalnej (w Bielsku-Białej przy ul. Żeromskiego 5a) na Mszę św., którą w intencji pracowników służby zdrowia i kapelanów szpitalnych sprawować będzie bp Piotr Greger.

Po Mszy św. przewidziane  jest spotkanie przy stole oraz wykład ks. dr. Marka Studenskiego.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL