Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ruszają OSDDW!

W oświęcimskiej parafii MB Wspomożenia Wiernych, w salezjańskim Oratorium św. Jana Bosko, rozpoczyna się dziś kolejna edycja Oświęcimskich Spotkań dla Ducha Wzrastania, przygotowanych z myślą o młodych.

Oświęcimskie Spotkania dla Ducha Wzrastania stanowią owoc współpracy księży salezjanów i koordynowanego przez muzyka Piotra Mireckiego projektu Fausystem.

Chór Fausystemu pod dyrekcją Piotra Mireckiego prowadzi śpiewy uwielbienia podczas OSDDW.

Ruszają OSDDW!   W poprzednich OSDDW swoim świadectwem wiary podzielili się m.in. bp Grzegorz Ryś, Michał Świderski, o. Ryszard Sierański, ks. Jacek Szewczyk SDB z młodzieżowo-powołaniowego ośrodka "Emaus" w Czerwińsku.

Inauguracyjne spotkanie nowego roku spotkań rozpocznie się w sobotę 23 września o 18.00 w sali teatralnej przy sanktuarium MB Wspomożycielki przy ul. Jagiełły.

Konferencję wygłosi ks. Zbigniew Zachorek, dekanalny duszpasterz młodzieży. Później będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi, a o 19.30 w sanktuarium rozpocznie się Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi schola Fausystem.

Spotkanie zakończy się o 21.00 Apelem Jasnogórskim.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL