Nowy numer 42/2019 Archiwum

Duma Mazańcowic

Patronce kościoła wierni wraz z kapłanami dziękowali i polecali swoje prośby, wdzięczni zwłaszcza za postępujące prace remontowe w świątyni.

Do takiej modlitwy do św. Marii Magdaleny zachęcał proboszcz ks. Piotr Grochowiecki, polecając opiece patronki i sprawy rodzin, i dobiegające końca prace przy wykonaniu nowego dachu kościelnego. – Warto też dziś poprosić św. Marię Magdalenę, aby nauczyła nas patrzeć na tych, którzy kiedyś byli daleko od Pana Boga, a teraz są blisko ołtarza, ze świadomością, że każdy człowiek ma szansę na nawrócenie, na zmianę swojego życia. Maria Magdalena jest wspaniałą przewodniczką po Bożym miłosierdziu – przypominał ks. dr hab. Damian Wąsek, który przewodniczył odpustowej Sumie.

Dostępne jest 39% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL