Nowy numer 46/2019 Archiwum

Radość Wielkiej Nocy

Życzenia świąteczne biskupa bielsko-żywieckiego.

- W dniach poprzedzających mękę i ukrzyżowanie Jezusa Żydzi świętowali przygotowania do Paschy. Uczniowie w dniach męki byli rozproszeni i przerażeni tym, co się stało. Tłumy nie wiedziały, co o tym wszystkim sądzić. A jednak Bóg wkroczył, żeby wzbudzić do życia swojego Syna, żeby ogłosić zwycięstwo - przez zmartwychwstanie Jezusa - nad śmiercią, nad grzechem i nad szatanem - przypomina w słowie do wiernych na tegoroczne święta wielkanocne biskup bielsko-żywiecki Roman Pindel.

Życzenia Wielkanocne 2017
Ks. Jacek M. Pędziwiatr

- W tych dniach poprzedzających święta Wielkiej Nocy i w same święta radujmy się tym, jak Bóg zaskoczył ludzi przez zmartwychwstanie swojego Syna. Radujmy się tym, co przynosi zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Dzielmy się tą radością z tymi, którzy nie wierzą - mówi bp Roman Pindel.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama