Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Zaśpiewaj z chórzystami!

Lubisz śpiewać? Chór bielskiej Akademii Techniczno-Humanistycznej zaprasza do współpracy.

Chór tworzą głównie studenci oraz absolwenci ATH, ale dołączyć może każdy chętny. Śpiewają tu także studenci innych uczelni i licealiści.

- Żeby zacząć śpiewać razem z nami, wcale nie musisz czytać nut ani mieć ukończonej szkoły muzycznej. Za to dzięki próbom możesz się przekonać, że wspólne muzykowanie daje wiele radości! - przekonują chórzyści i dodają: - Chór to nie tylko wspólne śpiewanie. Spotykamy się często poza próbami. Jesteśmy przede wszystkim grupą przyjaciół. Nie da się bowiem nie zżyć ze sobą, koncertując, wyjeżdżając na obozy, konkursy czy zwiedzając świat.

 - Na najbliższe przesłuchania kandydatów do chóru w wieku od 16 do 35 lat zapraszamy w poniedziałek 27 marca od 17.00 do 20.00 i 29 marca od 13.00 do 16.00  - do sali 125 w budynku "L" AT-H - mówi dyrygent chóru dr Jan Borowski.

Można też skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 508 239 431.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma