Nowy numer 24/2018 Archiwum

Film o Camino - u pallotynów

"To nie droga jest trudnością, to trudności są drogą" - powtarzają pokolenia tych, którzy zdecydowali się przemierzyć pielgrzymią drogę do Santiago de Compostela.

W sobotę 25 marca o 18.50 w kościele św. Andrzeja Boboli w Bielsku-Białej (obok Szpitala Wojewódzkiego) będzie można bezpłatnie zobaczyć film "Ślady stóp". Jego twórcy, zainspirowani Camino de Santiago - ponad 800-kilometrowym pielgrzymim szlakiem z Pirenejów na zachód, w stronę Atlantyku (jednym z wielu na terenie Hiszpanii), do grobu Apostoła Jakuba w Santiago de Compostela - zaprosili do wędrówki przez bajeczne tereny północnej Hiszpanii.

Choć trasę najczęściej pielgrzymi pokonują samotnie, bądź w niewielkich grupach, film zaprasza do pielgrzymowania z dziesięciorgiem ochotników, którzy pokonują go w 40 dni.

Obraz Juana Manuela Cotelo pokaże Filmowy Ruch Ewangelizacyjny w ramach swoich comiesięcznych projekcji w bielskim kościele księży pallotynów. W jego imieniu - serdecznie zapraszamy! Wstęp - jak zwykle - bezpłatny. Będzie można jednak złożyć ofiarę na rzecz pokrycia kosztów związanych z opłatami za prawa autorskie.

  Na szlaku Camino de Santiago
Urszula Rogólska /Foto Gość

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma