Nowy numer 20/2024 Archiwum

Caritas zaprasza seniorów

Skończyłeś sześćdziesiątkę? Przyjdź do klubu.

Emeryci nie muszą siedzieć bezczynnie w domu. Z myślą o nich Caritas otwiera Klub Seniora. Placówka mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 33 (u zbiegu z ul. Osuchowskiego). Klub będzie czynny pięć dni w tygodniu, w godzinach 8.00-15.00. Podczas zajęć ich uczestnicy mogą liczyć na posiłek. Warunkiem uczestniczenia w działalności klubu jest ukończenie 60. roku życia. Placówka przygotowana jest również na przyjęcie osób niepełnodprawnych.

W ramach działalności Klubu Caritas podejmie realizację projektu dofinansowanego przez rządowy program aktywizacji społecznej osób starszych.

Zajęcia w klubie seniora rozpoczną się w 1 kwietnia. Do tego czasu Caritas czeka na zgłoszenia chętnych do udziału w zajęciach. Zgłoszenia można składać osobiście w siedzibie Caritas Bielsko-Żywieckiej, w Bielsku-Białej przy ul. Okrzei 2 (budynek Lenko) w dni powszednie w godz. 9.00-13.00, a także telefonicznie pod numerem 734 176 648 oraz pocztą elektroniczną na adres e-mail: caritas@bielsko.opoka.org.pl.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy