Nowy numer 46/2018 Archiwum

Uchwyć się razem z nimi!

Młodzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zachęcają swoich rówieśników i wszystkich młodych duchem, by w Wielkim Poście na serio wzięli do ręki różaniec i Biblię.

To dwa wielkopostne pomysły Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. – Akcja „Uchwyć się…” zrodziła się w 2015 r. – relacjonuje Dominika Konior z KSM. – Była to nasza odpowiedź na ogłoszony przez papieża Franciszka Rok Miłosierdzia. Na każdy tydzień została wyznaczona grupa, której zadaniem była codzienna modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego. Wiele osób modliło się częściej, nie tylko w wyznaczone dni. W modlitewnej sztafecie uczestniczyli: członkowie zarządu diecezjalnego KSM i poszczególnych oddziałów parafialnych KSM, seniorzy (niegdyś należący do KSM), księża asystenci, siostry zakonne oraz wielu sympatyków stowarzyszenia.

Dostępne jest 38% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy