Nowy numer 29/2021 Archiwum

Ks. Tomasz Jaklewicz w bazylice

Gościem najbliższego spotkania z cyklu "Katechezy w bazylice" będzie ks. dr Tomasz Jaklewicz, zastępca redaktora naczelnego "Gościa Niedzielnego".

Najbliższą "Katechezę w bazylice"  - we wtorek 21 lutego o 19.00 wygłosi ks. dr Tomasz Jaklewicz, zastępca redaktora naczelnego "Gościa Niedzielnego", autor licznych artykułów teologicznych publikowanych na łamach tygodnika "Gość Niedzielny".

Ks. Jaklewicz będzie mówić na temat: "Wierzę w Stworzyciela nieba i ziemi", a po pierwszej części wykładowej będzie możliwość zadawania pytań. Pytania można też przesłać drogą mejlową pod adresem parafii w Hałcnowie: www.parafiahalcnow.pl, gdzie można też znaleźć szczegółowe informacje na temat katechez. Ks. Tomasz Jaklewicz w bazylice  

Jak przypomina kustosz bazyliki w Hałcnowie ks. Piotr Konieczny, to już kolejne w tym roku spotkanie poświęcone poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie:"W co wierzy Kościół?". - To będzie temat wiodący tegorocznych katechez, na które serdecznie zapraszamy zainteresowanych pogłębieniem swojej religijnej formacji dorosłych - dodaje ks. proboszcz Konieczny.

Jak co miesiąc katechezę poprzedzi Msza Święta z kazaniem - sprawowana o 18.15. Będzie też możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama