Nowy numer 38/2021 Archiwum

Czekamy na Wasze walentynkowe zdjęcia!

Wciąż czekamy na walentynkowe selfie naszych Czytelników! Nagroda - kolacja w bielskiej restauracji "Wirtuozeria" - również!

Marzycie o romantycznej kolacji we dwoje w pięknym miejscu, ze świetną obsługą? Naprawdę niewiele trzeba, żeby spełnić to marzenie - nasza redakcja, razem z bielską restauracja "Wirtuozeria", chcemy Wam w tym pomóc!

Zapraszamy małżonków i narzeczonych do udziału w naszym internetowym konkursie walentynkowym! Tym razem zadanie jest proste, a wygraną – kolacja w bielskiej restauracji "Wirtuozeria",

Przed rokiem naszemu walentynkowemu konkursowi towarzyszyła parafraza słów piosenki Piotra Szczepanika : "Kochać… Jak to trudno powiedzieć". Internauci przysyłali fotografie swoich walentynek, a wszyscy mogli głosować na te według nich najciekawsze. Choć zaledwie siedem osób odważyło się wziąć udział w konkursie, na ich walentynki oddano w sumie ponad 300 głosów.

W tym roku, nucąc piosenkę Anny Jantar "Za każdy uśmiech Twój…" zapraszamy… do uśmiechania w obiektywy smartfonów!  Pokażcie się nam, pozwólcie się poznać! Zaproś do wspólnego selfie ukochaną żonę, męża, narzeczonego, narzeczoną i przyślij wasze zdjęcie na adres bielsko@gosc.pl.

A może małżonkowie chcieliby do selfie zaprosić też swoje dzieci? Nie ma przeszkód! Nadesłane prace (z podpisem kogo przedstawiają) opublikujemy w sobotę 18 lutego o godzinie 11.00 na naszej stronie: bielsko.gosc.pl. Na wybrane zdjęcie będzie można głosować do 19 lutego – godz. 22.00. Zdobywcy największej liczby głosów otrzymają voucher o wartości 100 zł na kolację w restauracji "Wirtuozeria" w Bielsku-Białej.

Szczegółowy regulamin konkursu – na str. 2. Zapraszamy!

A jak wyglądał finał naszego zeszłorocznego konkursu przeczytacie TUTAJ.

« 1 2 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama