GN 49/2019 Archiwum

Z "Misyjną Jutrzenką" do Tajlandii

Siedemnaste, spektakularne jasełka przygotowali najmłodsi oraz ich opiekunowie - młodzież i dorośli - z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci w Skoczowie.

To będzie już 17. widowisko przyciągające prawdziwe tłumy skoczowian i gości! Dla swoich rówieśników z Tajlandii wystąpią dzieci ze skoczowskiej "Misyjnej Jutrzenki" - wspólnoty zaangażowanej w Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci - podczas przedstawienia radosnej nowiny o przyjściu na świat Jezusa Chrystusa.

Premierowy spektakl jasełkowy - w niedzielę 8 stycznia o 16.00 w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie. Już tradycyjnie, na scenie dzieciom będą towarzyszyć rodzice i ich opiekunowie.

Wstęp wolny!

Po raz drugi "Misyjna Jutrzenka" wystąpi ze swoimi tegorocznymi jasełkami w skoczowskim Teatrze Elektrycznym we wtorek 17 stycznia o 18.00.

A jak spektakularnie było w zeszłym roku, kiedy "Misyjna Jutrzenka" zabrała wszystkich na Grenlandię, można przeczytać i zobaczyć TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama