Nowy numer 28/2018 Archiwum

Świąteczny "Concentus" w Oświęcimiu

Do wspólnego kolędowania zaprasza jeden z najbardziej znanych zespołów wokalnych Oświęcimia!

Z "Koncertem Świątecznym" zespół "Concentus" wystąpi w oświęcimskim kościele św. Maksymiliana Kolbego, w piątek 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli - o godzinie 17.30 - po Mszy św. sparowanej o 16.30.

"Concentus" - zespół wokalno-instrumentalny, istnieje od blisko 30 lat. Śpiewamy w 3-głosowym składzie, przy akompaniamencie skrzypiec, gitar, pianina i fletu.

Założycielem zespołu, kompozytorem i dyrygentem przez 25 lat był Stanisław Grabowski, zmarły w 2010 roku. - Pan Stanisław nauczył nas pewności siebie i tego, że nigdy nie należy się poddawać. Wiemy, że wszystko co robimy musi być profesjonalne i doskonałe. Tylko muzyka na najwyższym poziomie wywołuje najlepsze emocje - podkreślają wokaliści.

Dziś zespół tworzą: Janusz Majcherek, Karol Jarosz, Krzysztof Górowicz, Magdalena Janowska, Agata Broda, Katarzyna Wróblewska, Olga Możdżeń, Filip Komajda, Marta Jarosz, Anna Sołtysik, Magdalena Ekiert, Marta Trzop, Katarzyna Pyrdoł, Olimpia Kłusek, Karolina Rachwał, Katarzyna Ekiert, Magdalena Pyrdoł, Anna Pieczyk oraz Barbara Ostradecka.

– Niech świętowanie z Narodzenia Pana nie ma końca – zapraszają muzycy. – Przybywajcie, żeby wraz z nami kolędować przy szopce!

 

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma