Nowy numer 37/2021 Archiwum

Świąteczny "Concentus" w Oświęcimiu

Do wspólnego kolędowania zaprasza jeden z najbardziej znanych zespołów wokalnych Oświęcimia!

Z "Koncertem Świątecznym" zespół "Concentus" wystąpi w oświęcimskim kościele św. Maksymiliana Kolbego, w piątek 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli - o godzinie 17.30 - po Mszy św. sparowanej o 16.30.

"Concentus" - zespół wokalno-instrumentalny, istnieje od blisko 30 lat. Śpiewamy w 3-głosowym składzie, przy akompaniamencie skrzypiec, gitar, pianina i fletu.

Założycielem zespołu, kompozytorem i dyrygentem przez 25 lat był Stanisław Grabowski, zmarły w 2010 roku. - Pan Stanisław nauczył nas pewności siebie i tego, że nigdy nie należy się poddawać. Wiemy, że wszystko co robimy musi być profesjonalne i doskonałe. Tylko muzyka na najwyższym poziomie wywołuje najlepsze emocje - podkreślają wokaliści.

Dziś zespół tworzą: Janusz Majcherek, Karol Jarosz, Krzysztof Górowicz, Magdalena Janowska, Agata Broda, Katarzyna Wróblewska, Olga Możdżeń, Filip Komajda, Marta Jarosz, Anna Sołtysik, Magdalena Ekiert, Marta Trzop, Katarzyna Pyrdoł, Olimpia Kłusek, Karolina Rachwał, Katarzyna Ekiert, Magdalena Pyrdoł, Anna Pieczyk oraz Barbara Ostradecka.

– Niech świętowanie z Narodzenia Pana nie ma końca – zapraszają muzycy. – Przybywajcie, żeby wraz z nami kolędować przy szopce!

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama