Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Specjalistki od codzienności

Czasem zwykła podróż pociągiem może stać się inspiracją dopingującą do działania w parafii. Przekonała się o tym Jadwiga Wiatrowska, mama Klary.

Klub Mamy spotyka się co środę od 10.00 do 12.00 w parafii św. Pawła na osiedlu Polskich Skrzydeł. Jego pomysłodawczynią była Jadwiga Wiatrowska. – Zaczęło się od podróży do Pragi – opowiada. – W pociągu spotkałam Polkę z dwójką małych dzieci. Wyszła za mąż za Czecha i właśnie wracali z Polski do Szkocji, gdzie mieszkają. Opowiedziała mi, jak mamy małych dzieci spotykają się tam raz w tygodniu w godzinach dopołudniowych w parafii. Dzięki życzliwości proboszcza parafii ks. prałata Marcina Aleksego mamy spotykają się teraz także w Bielsku-Białej.

Dostępne jest 31% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma