Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pamiętajmy o ofiarach stanu wojennego!

W sobotę 10 grudnia w bielskiej Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Piastowskiej będzie spotkanie o nich i z nimi, a we wtorek 13 grudnia - Msza Święta w ich intencji.

Stowarzyszenie "Podbeskidzie - Wspólna Pamięć" zaprasza na spotkanie poświęcone wydarzeniom sprzed 35 lat i ich uczestnikom. Spotkanie odbędzie się 10 grudnia o 11.00 w sali sesyjnej bielskiej placówki zamiejscowej Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Piastowskiej 40.

W programie: prezentacja stowarzyszenia, referat "Stan wojenny na Podbeskidziu" Artura Kasprzykowskiego (IPN), a także koncert "Muzyka serca i rozumu" Józefa Brody i Janusza Kohuta.

Msza Święta w intencji wszystkich, którzy ucierpieli wskutek stanu wojennego, zwłaszcza na Podbeskidziu, sprawowana będzie w bielskim kościele Trójcy Przenajświętszej 13 grudnia o 18.00.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma