Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zima w Beskidach

Salmopol nieprzejezdny. W śniegu utknęło kilka samochodów.

Szczyrk przeżywa prawdziwy atak zimy. Obfite opady śniegu sparaliżowały ruch samochodowy. Kilka pojazdów utknęło w środę w śniegu na Przełęczy Salmopolskiej. Na drodze nr 942 prowadzącej do Wisły zalega miejscami 20-centymetrowa warstwa śniegu. W godzinach popołudniowych policja zamknęła trasę. Kierowcy mogą dojechać jedynie do Szczyrku-Soliska.

Niektóre drzewa padły pod ciężarem śniegu. Co krok można się natknąć na połamane gałęzie. Są informacje o zerwanej trakcji elektrycznej.

Pierwsze opadu śniegu w Beskidach pojawiły się we wtorek wieczorem. Rano było już biało na Klimczoku, Błatniej i szczytach wiślańskich. W ciągu dnia śniegu przybyło. GOPR ostrzega przed wędrówkami w góry, zaś policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma