Doświadczasz utraty, żałoby, życiowych trudności? Przyjdź...

Na specjalne spotkanie zaprasza ks. Przemysław Sawa, misjonarz miłosierdzia diecezji bielsko-żywieckiej.

Misjonarz miłosierdzia, ks. Przemysław Sawa, zaprasza osoby doświadczające utraty, żałoby i trudności na spotkanie w ramach Roku Miłosierdzia we wtorek 27 września do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej.

Początek o 18.30 Eucharystią z homilią, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o miłosierdzie i możliwość modlitwy wstawienniczej.

Misjonarz miłosierdzia jest kapłanem powołanym przez papieża, by w jego imieniu głosić prawdę o miłosierdziu Bożym. Ma być "znakiem matczynej troski Kościoła o Lud Boży i żywym znakiem przygarniającego Ojca w niebie". Pomaga osobom wracającym do życia sakramentalnego, ma władzę przebaczenia grzechów zarezerwowanych dla Stolicy Apostolskiej (m.in. profanacja Najświętszego Sakramentu).

Do kontaktu z misjonarzem zaproszone są szczególnie osoby będące w trudnej sytuacji życiowej, którym trudno podjąć spowiedź po wielu latach, a także wszyscy, którzy szukają drogi do uporządkowania swojego życia.

Powołany przez papieża Franciszka misjonarz miłosierdzia ks. Przemysław Sawa podejmuje także posługę w konfesjonale w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej (konfesjonał oznaczony "Misjonarz Miłosierdzia"). Najbliższy dyżur: w środę 28 września od 16.30 do 17.30.

Można się także umówić w innym terminie: tel.: 734 176 069; e-mail: xpsawa@gmail.com lub w biurze Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody: 691 200 303 (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00).

« 1 »