Nowy numer 46/2018 Archiwum

"Dalekie strony" na dużym ekranie

Bielszczanie jako pierwsi w Polsce zobaczą na dużym ekranie film o... współczesnym Synu Marnotrawnym i Miłosiernym Ojcu. Na projekcję zaprasza Filmowy Ruch Ewangelizacyjny.

- Nowy sezon Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego zaczynamy w Bielsku-Białej wyjątkowym obrazem - będzie to amerykański film Michaela Davisa, który przeniósł na ekran ewangeliczną przypowieść o Synu Marnotrawnym - mówi Benon Wylegała, inicjator FRE. - Z pewnością bardzo wielu z nas słyszało ją w ciągu ostatnich miesięcy, podczas trwającego Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Tym serdeczniej zapraszam na seans. Będziemy mogli zobaczyć w jaki sposób reżyser przeniósł historię z czasów biblijnych w nasze realia.

Bohaterami filmu są oczywiście trzy postacie - ojciec, właściciel świetnie prosperującego gospodarstwa rolnego i jego dwóch synów: młodszy "wykształciuch", który z trudem skończył studia - przy wydatnej pomocy ojca - i po nauce w wielkim mieście chce zdobyć świat i starszy syn - wierny ojcu, pomagający mu w codziennej pracy.

Jak reżyser przeniósł przypowieść w dzisiejszą rzeczywistość? Żeby się o tym przekonać, trzeba film zobaczyć!

Projekcja filmu "Dalekie strony" - w sobotę 24 września o godzinie 19.00 w pallotyńskim kościele św.Andrzeja Boboli w Bielsku-Białej (przy Szpitalu Wojewódzkim, pod Szyndzielnią)

Dalekie strony - trailer (A Long Way Off)
studio katolik

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy