Nowy numer 46/2018 Archiwum

Bielszczanie pod krzyżem

W święto Podwyższenia Krzyża Świętego - 14 września - mieszkańcy Bielska-Białej będą się modlić pod Krzyżem Trzeciego Tysiąclecia na wzgórzu Trzy Lipki.

Polowej Mszy Świętej, koncelebrowanej pod krzyżem w Starym Bielsku w środę 14 września o 17.00 przewodniczyć będzie biskup Roman Pindel.

- To będzie 15-lecie odbywających się w tym miejscu modlitw za miasto i jego mieszkańców - przypomina proboszcz parafii św. Stanisława w Starym Bielsku ks. kan. Zygmunt Siemianowski, serdecznie zapraszając wszystkich bielszczan do wspólnej modlitwy pod krzyżem.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy