Nowy numer 46/2018 Archiwum

Nauczyciele u Matki w Hałcnowie

Diecezjalna pielgrzymka pracowników oświaty do hałcnowskiej bazyliki odbędzie się w sobotę 10 września.

Rozpoczęciu nowego roku szkolnego towarzyszyć będzie diecezjalna pielgrzymka nauczycieli i wychowawców do bazyliki MB Bolesnej w Bielsku-Białej Hałcnowie.

O 9.30 - sprawowana będzie Msza Święta pod przewodnictwem bp. Piotra Gregera, a o 10.30 konferencję wygłosi ks. Piotr Bączek. Konferencja zatytułowana jest: Rozbite lustro czyli miłosierdzie szkoły.

Po konferencji zaplanowane zostało spotkanie w domu pielgrzyma i poczęstunek.

- U stóp Piety Hałcnowskiej pragniemy wypraszać Boże błogosławieństwo dla nauczycieli i uczniów na cały rozpoczynający się nowy rok szkolny 2016/2017 - mówi ks. Sebastian Rucki, diecezjalny duszpasterz nauczycieli i wychowawców, który serdecznie zaprasza do udziału w pielgrzymce.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy