Nowy numer 21/2018 Archiwum

Dla siedmiu = dla każdego

Nie wahają się głośno mówić, że Jezus naprawdę jest Panem ich życia. Po raz kolejny ewangelizowali świadectwem, śpiewem i tańcem na rynku w Skoczowie, w amfiteatrze w Jaworzu i w Kętach – na placu przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Zaczęło się od piłkarskiego turnieju ministrantów Bosko Cup. Dziś prowadzą także naukę gry w piłkę nożną – w soboty od 12.00 do 13.30 w szkole na skoczowskim Górnym Borze; w tym samym miejscu: gimnastykę dla pań – we wtorki o 19.30, a także wspólne bieganie o 18.00 w czwartki. Ich tradycją stały się już także spotkania ewangelizacyjne w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska tańczy dla JP2”.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma