Wpiątek 13 maja biskup senior Tadeusz Rakoczy przyozdobił koroną figurę Matki Bożej Fatimskiej w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach. To dar czcicieli Matki Bożej i uczestników comiesięcznych czuwań fatimskich w tej parafii. Koronę podała biskupowi trójka dzieci – w rolach pastuszków z Fatimy: Łucji, Hiacynty i Franciszka – Oliwka Naglik, Zuzanna Jastrzębska i Beniamin Baścik. Wieczór fatimski rozpoczęło nabożeństwo do Matki Bożej, które poprowadził ks. Sebastian Rucki z wydziału duszpasterstwa ogólnego bielsko-żywieckiej kurii.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








