Nowy numer 33/2018 Archiwum

Jeden Pan, jeden chrzest

Od koncertów muzyki dawnej po hip-hop, modlitwy tańcem i uwielbienie z flagami. Zaplanowane od 12 do 15 maja ekumeniczne wydarzenie będzie przygotowaniem do zbliżających się Światowych Dni Młodzieży.

Wprogramie są propozycje adresowane do osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. – Chcemy zachęcić do refleksji nad tym, jak różne oblicza ma kultura chrześcijańska, jaka jest bogata, a przy tym pokazywać, że na różne sposoby możemy wspólnie chwalić Pana – tłumaczy ks. Jacek Gracz, proboszcz parafii św. Marii Magdaleny w Cieszynie. – W naszym mieście mamy sporo propozycji w dziedzinie kultury, ale brakowało nam takiej, która integrowałaby chrześcijańskie środowiska – dodaje Adam Cieślar z Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy, który wraz z katolicką parafią św. Marii Magdaleny i cieszyńskim Duszpasterstwem Środowisk Twórczych jest inicjatorem Dni.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma