Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pójdą pieszo... do katedry św. Mikołaja

Parafianie z Mikuszowic Krakowskich chcą przejść przez Bramę Miłosierdzia bielskiej katedry św. Mikołaja. Choć miejskim autobusem to tylko kilka przystanków, postanowili ze swoim proboszczem ks. Grzegorzem Klają, że... pójdą pieszo, z pielgrzymką!

Parafia św. Barbary z Mikuszowic Krakowskich zaprasza w sobotę 16 kwietnia na pielgrzymkę do katedry św. Mikołaja, by przejść przez Bramę Miłosierdzia.

Spotkanie przed katedrą o 10.30 i wspólne przejście przez Bramę Miłosierdzia. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00, a po liturgii – poczęstunek.

Zbiórka osób, które udają się w pieszej pielgrzymce do katedry, w kościele św. Barbary o godz. 8.30 (rozpoczęcie pielgrzymowania wspólną modlitwą)

- Nasza pielgrzymka odbywa się z  racji obchodów Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego - tłumaczy ks. Grzegorz Klaja. - Aby w pełni móc skorzystać z owoców pielgrzymki i uzyskać odpust zupełny należy ją odbyć w łasce uświęcającej, dlatego zachęcamy wszystkich, którzy 16 kwietnia chcą być z nami w katedrze, aby przystąpili do sakramentu pokuty. Specjalna okazja do spowiedzi w piątek 15 kwietnia od godz. 17.00. Jeszcze raz serdecznie zachęcam wszystkich parafian i gości do odbycia pielgrzymki do Świętych Drzwi w Roku Miłosierdzia.

Zapisy na pielgrzymkę w parafialnym sklepiku lub kancelarii. Opłata organizacyjna pielgrzymki (oraz za poczęstunek) – 5 zł., dzieci i młodzież – 1 zł.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma