Nowy numer 24/2018 Archiwum

Idź za Jezusem lekarzem

W Niedzielę Palmową o 17.00 w Bielsku-Białej od spotkania z dr Wandą Półtawską rozpoczną się rekolekcje dla służby zdrowia. Spotkania i Msze św. odbywać się będą w gmachu kurii diecezjalnej przy ulicy Żeromskiego 5.

Od Niedzieli Palmowej 20 marca do 22 marca potrwają rekolekcje wielkopostne dla pracowników służby zdrowia "Krocząc za Jezusem lekarzem".

W kaplicy kurii diecezjalnej poprowadzi je ks. dr hab. Grzegorz Hołub, wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, szczególnie zainteresowany antropologicznymi i etycznymi problemami bioetyki oraz filozofią człowieka.

W programie w niedzielę o 17.00 spotkanie z dr Wandą Półtawską, a o 18.00 Msza św. z homilią i konferencją.

W poniedziałek o 19.00 - Msza św. z homilią i konferencją, a we wtorek od 18.00 adoracja, a o 19.00 - Msza św.

- Wszystkich pracowników służby zdrowia zapraszam serdecznie do udziału w rekolekcyjnych spotkaniach i wspólnej modlitwie - zaprasza ks. Łukasz Jończy, diecezjalny duszpasterz służby zdrowia.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma