Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rajcza z pucharem

Po dwudniowych rozgrywkach piłkarskich ministranci z Rajczy w pełnym emocji meczu finałowym pokonali drużynę z Buczkowic i zwyciężyli w finale diecezjalnego halowego turnieju Bosko Cup.

Będą w maju reprezentować diecezje w ogólnopolskich finałach w Rzeszowie, Inicjatorem ministranckich turniejów jest  ks. Marcin Pomper. Trzecie miejsce w bielskim finale zajęli młodzi piłkarze ze Skoczowa-Górnego Boru, a czwarte reprezentanci Kończyc Małych. – W zeszłym roku mieliśmy jeszcze świetnych zawodników: braci Franusików, którzy już jednak odeszli. To dużo zmieniło, ale okazało się, że drużyna – choć z nową ekipą – i tak jest fantastyczna i sprostała wyzwaniom. Pokazaliśmy, że mamy góralski charakter i za nic w świecie się nie poddamy – mówi z dumą Krzysztof Iwanek, kapitan reprezentacji Rajczy i zarazem zdobywca tytułu najlepszego bramkarza turnieju. Zdobyty po raz trzeci z rzędu puchar wręczyła im Joanna Duda-Michalak, szefowa sztabu organizacyjnego turnieju.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma