Nowy numer 28/2018 Archiwum

Odszedł do Pana śp. ks. kan. Alfred Broda

Zmarły kapłan był emerytowanym długoletnim proboszczem parafii Nawiedzenie NMP w Zwardoniu. Jego pogrzeb odbędzie się w w Rajczy.

Ks. kan. dr Alfred Broda zmarł 1 lutego 2016 r.  w 80. roku życia i 55. roku kapłaństwa.

Urodził się 22 sierpnia 1936 r. w Zgłobieniu, a święcenia kapłańskie otrzymał w 1961 r.

Od listopada 1973 r. był duszpasterzem, a następnie proboszczem w Zwardoniu. Po 34 latach posługi w tej parafii, w 2007 r. przeszedł na emeryturę.

Uroczystości pogrzebowe rozpocznie importa do kościoła parafialnego w Zwardoniu i Msza św. pogrzebowa w środę 3 lutego o 15.00, a w czwartek 4 lutego o 13.30 odbędzie się Msza św. pogrzebowa w kościele św. Wawrzyńca i św. Kazimierza Królewicza w Rajczy i odprowadzenie na cmentarz w Rajczy.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie...

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma