GN 24/2018 Archiwum

Caritas zaprasza osoby niepełnosprawne

Spotkanie opłatkowe dla nich i ich opiekunów odbędzie się w czwartek 14 stycznia o 16.00 w kościele NSPJ w Bielsku-Bialej. Rozpocznie je Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa Romana Pindla.

- To będzie początek tegorocznego spotkania opłatkowego, na które osoby niepełnosprawne i tych, którzy się nimi opiekują, serdecznie zapraszamy do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej, tuż obok dworca autobusowego - mówi ks. Robert Kasprowski, dyrektor diecezjalnej Caritas. 

W tym roku w organizację spotkania do Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej dołączyło Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Serce dla Serca", działające przy Parafii Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej, które od lat organizuje także w bielskim teatrze Polskim "Jasełka integracyjne".

Spotkanie będzie kontynuowane po Mszy św. Około 17.00 przewidziane jest wspólne, radosne, spontaniczne kolędowanie.

- Gorąco zachęcamy, aby przygotować własną aranżację znanych kolęd i pastorałek. Każdy chętny będzie mógł zaprezentować swoją kolędę. A po tym kolędowaniu zaplanowaliśmy poczęstunek dla wszystkich uczestników - dodaje ks. Kasprowski.

Poczęstunek przewidziany jest ok. 17.45.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma